Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Hrvatski i narodni nazivi, nazivi na drugim jezicima
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Thesium humile Vahl

Order: Santalales R. Br. ex Bercht. et J. Presl

Family: Santalaceae (santoline (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Thesium (lanak (Hr), Nikolić, T., 201912707, lanak (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: Symb. Bot. 3: 43 (1794)

Taxon author(s) 1. Martin (Henrichsen),Martin Vahl Vahl,Henrichsen

Common names: niski lanak (Hr), Nikolić, T., 201912707, niski lanak (Hr), Domac, R., 19944

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.