Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Pilea microphylla (L.) Liebm.

Order: Rosales Bercht. et J. Presl

Family: Urticaceae (koprive (Hr), Horvatić, S., 19541819, koprivnjače (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Pilea (pileja (Hr), Nikolić, T., 201912707, luk (Hr), Hirc, D., 1912673)

Place of publishing: Danske Vid. Selsk. ser. 5 (2): 296 (1851)

Taxon author(s) 1. Carl von,Carl von Linnaeus,Linné2. Frederik Michael Liebmann

Common names: sitnolisna pileja (Hr), Nikolić, T., 201912707, pileja (Hr), Horvatić, S., 19541819

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.