Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Hrvatski i narodni nazivi, nazivi na drugim jezicima
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Deutzia scabra Thunb.

Order: Cornales Link

Family: Hydrangeaceae

Genus: Deutzia (robaj (Hr), Nikolić, T., 201912707)

Place of publishing: Nova Gen. Pl. 1: 20 (1781)

Taxon author(s) 1. Carl Peter Thunberg

Synonyms: Deutzia crenata Siebold et Zucc., sinonim (s), Fl. Jap. 1: 19–20, pl. 6 (1835)

Common names: hrapavi robaj (Hr), Nikolić, T., 201912707

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Images from herbaria
Search data for this taxon in other sources.