Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Thuja orientalis L.

Order: Pinales Gorozh.

Family: Cupressaceae (čempresi (Hr), Horvatić, S., 19541819)

Genus: Thuja (tuja (Hr), Nikolić, T., 201912707, smrekuša (Hr), Šulek, B., 18791256, tuja (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: Sp. Pl.: 1002. 1753

Taxon author(s) 1. Carl von,Carl von Linnaeus,Linné

Common names: istočnjačka tuja (Hr), Nikolić, T., 201912707, istočna tuja (Hr), Gelenčir, J.; Gelenčir, J., 19917678, istočnjačka tuja (Hr), Domac, R., 19944

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Images from herbaria
Search data for this taxon in other sources.