Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Papaver alpinum L.

Order: Ranunculales Juss. ex Bercht. et J. Presl

Family: Papaveraceae (makovi (Hr), Horvatić, S., 19541819, makovice (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Papaver (mak (Hr), Nikolić, T., 201912707, mak (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing:

Taxon author(s) 1. Carl von,Carl von Linnaeus,Linné

Common names: mak žutkasti (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 1876141, planinski mak (Hr), Domac, R., 19944

Status: Endemic NO , Spourious YES

Images
Search data for this taxon in other sources.