Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Saccharum ravennae (L.) Murray

Order: Poales Small

Family: Poaceae (trave (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Saccharum (sladorovac (Hr), Nikolić, T., 201912707)

Place of publishing: Syst. Veg. 88 (1774)

Taxon author(s) 1. Carl von,Carl von Linnaeus,Linné2. Johan Andreas Murray

Synonyms: Erianthus ravennae (L.) P. Beauv., sinonim (s), Ess. Agrostogr.: 14. 1812

Common names: ravenski sladorovac (Hr), Nikolić, T., 201912707, ravenski sladorovac (Hr), Domac, R., 19944

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.