Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Bellevalia dubia (Guss.) Schult. et Schult. f.

Order: Asparagales Link

Family: Asparagaceae

Genus: Bellevalia (carević (Hr), Nikolić, T., 201912707, carevak (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: Roemer et Schultes, Syst. Veg. 7(2): 586. 1830

Taxon author(s) 1. Giovanni Gussone2. Josef (Joseph) August Schultes3. Julius Hermann Schultes

Synonyms: Hyacinthus dubius Guss., sinonim (s), Adnot. Cat. Pl. Boccad. 1821.

Common names: dvojbeni carević (Hr), Nikolić, T., 201912707, dvojbeni carevak (Hr), Domac, R., 19944

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.