Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Bellevalia dubia (Guss.) Schult. et Schult. f. ssp. boissieri (Freyn) Feinbrun

Order: Asparagales Link

Family: Asparagaceae

Genus: Bellevalia (carević (Hr), Nikolić, T., 201912707, carevak (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: Flora (Regensb.) 68: 95 (1883)

Taxon author(s) 1. Giovanni Gussone2. Josef (Joseph) August Schultes3. Julius Hermann Schultes

Synonyms: Bellevalia boissieri Freyn, sinonim (s), Flora 68. 1885. , Bellevalia dubia var. boissieri (Freyn) Nyman, sinonim (s), Consp. Fl. Eur., Suppl. 2. 1890.

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.