Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Commelina communis L.

Order: Commeliniales Mirb. ex Bercht. et J. Presl

Family: Commelinaceae (puzavci (Hr), Horvatić, S., 19541819)

Genus: Commelina (puzavac (Hr), Nikolić, T., 201912707)

Place of publishing: Sp. Pl. 40 (1753)

Taxon author(s) 1. Carl von,Carl von Linnaeus,Linné

Common names: obični puzavac (Hr), Nikolić, T., 201912707, komelina (Hr), Horvatić, S., 19541819

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.