Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Molopospermum peloponnesiacum (L.) W. D. J. Koch

Order: Apiales Nakai

Family: Apiaceae (štitarke (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Molopospermum (prugavka (Hr), Nikolić, T., 201912707)

Place of publishing: Nova Acta Acad. Leop.-Carol. 12(1): 108 (1824)

Taxon author(s) . Carl von,Carl von Linnaeus,Linné. Wilhelm Daniel Joseph Koch

Synonyms: Molopospermum cicutarium DC., sinonim (s)

Common names: peloponeška prugavka (Hr), Nikolić, T., 201912707, prugavka (Hr), Horvatić, S., 19541819

Status: Endemic NO , Spourious YES

Images
Search data for this taxon in other sources.