Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Epipactis pseudopurpurata Mered'a

Order: Asparagales Link

Family: Orchidaceae (kačunovice (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132, kaćuni (Hr), Horvatić, S., 19541819)

Genus: Epipactis (kruščika (Hr), Nikolić, T., 201912707, kruščika (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: Preslia, 68(1): 27 (1996)

Taxon author(s) . Pavol Mered'a

Common names: lažipurpurna kruščika (Hr), Nikolić, T., 201912707

Status: Endemic NO , Spourious YES

Search data for this taxon in other sources.