Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Malcolmia flexuosa (Sm.) Sm.

Order: Brassicales Bromhead

Family: Brassicaceae (krstašice (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Malcolmia (ljubovka (Hr), Nikolić, T., 201912707, ljubovka (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: in Sibthorp & Smith, Fl. Graec. 7: 33, t. 634 (1830)

Taxon author(s) 1. James Edward Smith2. James Edward Smith

Common names: savinuta ljubovka (Hr), Nikolić, T., 201912707

Status: Endemic NO , Spourious YES

Images
Search data for this taxon in other sources.