Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Goniolimon tataricum (L.) Boiss. ssp. croaticum Buzurović et Bogdanović

Order: Caryophyllales Takht.

Family: Plumbaginaceae (vranomilke (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 1876141, vranjemili (Hr), Horvatić, S., 19541819, vranjemiline (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Goniolimon (vražemil (Hr), Nikolić, T., 201912707, vražemil (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: Pl. Syst. Evol. 306: (2019)

Taxon author(s) . Carl von,Carl von Linnaeus,Linné. Pierre Edmond Boissier

Common names: tatarski vražemil (Hr), Nikolić, T., 201912707

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.