Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Cucumis metulifer E. Mey. ex Naudin

Order: Cucurbitales Juss. ex Bercht. et J. Presl

Family: Cucurbitaceae (bundeve (Hr), Horvatić, S., 19541819, lubenjače (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Cucumis (krastavac (Hr), Nikolić, T., 201912707, krastavac (Hr), Horvatić, S., 19541819)

Place of publishing: Ann. Sci. Nat., Bot., ser. 4, 11: 10 (1859)

Taxon author(s) 1. Ernst Heinrich Friedrich Meyer2. Charles Victor Naudin

Common names: kivano krastavac (Hr), Nikolić, T., 201912707, kivano krastavac (Hr), Dubravec, K.; Dubravec, I., 19985811

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.