Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Hrvatski i narodni nazivi, nazivi na drugim jezicima
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Eragrostis pectinacea (Michx.) Nees

Order: Poales Small

Family: Poaceae (trave (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Eragrostis (kosmatka (Hr), Nikolić, T., 201912707, kosmatka (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: Fl. Afr. Austral. Ill.: 406 (1841)

Taxon author(s) 1. André Michaux2. Christian Gottfried Daniel,Christian Gottfried Daniel Nees,Christian Gottfried Daniel Nees von Nees von Esenbeck,Esenbeck,Nees

Common names: češljasta kosmatka (Hr), Nikolić, T., 201912707

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.