Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Epilobium obscurum Schreb.

Order: Myrtales Juss. ex Bercht. et J. Presl

Family: Onagraceae (pupaljice (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Epilobium (vrbolika (Hr), Nikolić, T., 201912707, vrbolika (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: Spicil. Fl. Lips. 147, 155 (1771)

Taxon author(s) 1. Johann Christian Daniel von Schreber

Common names: tamna vrbolika (Hr), Nikolić, T., 201912707, tamna vrbolika (Hr), Domac, R., 19944

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.