Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Adoxa moschatellina L.

Order: Dipsacales Juss. ex Bercht. et J. Presl

Family: Adoxaceae (moškovice (Hr), Horvatić, S., 19541819)

Genus: Adoxa (moškovica (Hr), Nikolić, T., 201912707, moškovica (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: Sp. Pl. 367 (1753)

Taxon author(s) 1. Carl von,Carl von Linnaeus,Linné

Common names: obična moškovica (Hr), Nikolić, T., 201912707, moškovica (Hr), Kušan, F., 19562137, obična moškovica (Hr), Domac, R., 19944

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Images from herbaria
Search data for this taxon in other sources.