Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Medicago pironae Vis.

Order: Fabales Bromhead

Family: Fabaceae (leptirnice (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Medicago (vija (Hr), Nikolić, T., 201912707, ditelina (Hr), Šulek, B., 18791256, dunjica (Hr), Domac, R., 19944, vija (Hr), Domac, R., 19944, Schneckenklee (De), Anonymus, 19847744, alfalfa (En), Anonymus, 19847744, medick (En), Anonymus, 19847744, luzerne (Fr), Anonymus, 19847744)

Place of publishing: Sem. Hort Bot. Patav. 7 (1855)

Taxon author(s) 1. Roberto de,Roberto Visiani,de Visiani

Common names: Pironova vija (Hr), Nikolić, T., 201912707

Status: Endemic YES , Spourious NO

Search data for this taxon in other sources.