Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Lepidium graminifolium L. ssp. graminifolium

Order: Brassicales Bromhead

Family: Brassicaceae (krstašice (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Lepidium (grbica (Hr), Nikolić, T., 201912707, grbica (Hr), Domac, R., 19944, ognjivac (Hr), Šulek, B., 18791256)

Place of publishing: Syst. Nat. ed 10, 2: 1127 (1759)

Taxon author(s) 1. Carl von,Carl von Linnaeus,Linné

Synonyms: Lepidium iberis L., sinonim (s)

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.