Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Ornithogalum gussonei Ten.

Order: Asparagales Link

Family: Asparagaceae

Genus: Ornithogalum (kestenjača (Hr), Nikolić, T., 201912707, kestenjača (Hr), Šulek, B., 18791256, lok pesji (Hr), Šulek, B., 18791256, luk poljski (Hr), Šulek, B., 18791256, ptičje mlijeko (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing:

Taxon author(s) 1. Michele Tenore

Common names: tankolisna kestenjača (Hr), Nikolić, T., 201912707, tankolisno ptičje mlijeko (Hr), Domac, R., 19944

Status: Endemic NO , Spourious YES

Images
Search data for this taxon in other sources.