Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Rorippa x armoracioides (Tausch) Fuss

Order: Brassicales Bromhead

Family: Brassicaceae (krstašice (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Rorippa (grbač (Hr), Nikolić, T., 201912707, dragušac (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 1876141, grbak (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: Fl. Transsilv. Exc. 47 (1866)

Taxon author(s) 1. Ignaz Friedrich Tausch2. Johann Mihály(Michael) Fuss

Synonyms: Rorippa austriaca x Rorippa sylvestris, sinonim (s)

Common names: hrenoliki grbač (Hr), Nikolić, T., 201912707

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.