Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Quercus robur L. ssp. pedunculiflora (K. Koch) Menitsky

Order: Fagales Engl.

Family: Fagaceae (bukve (Hr), Horvatić, S., 19541819)

Genus: Quercus (hrast (Hr), Nikolić, T., 201912707, hrast (Hr), Domac, R., 19944, rast (Hr), Šulek, B., 18791256, želud (Hr), Šulek, B., 18791256)

Place of publishing: Trudy Bot. Inst. Akad. Nauk Armjanskoj SSR 16: 129 (1967)

Taxon author(s) 1. Carl von,Carl von Linnaeus,Linné

Synonyms: Quercus pedunculiflora C. Koch, sinonim (s)

Status: Endemic NO , Spourious YES

Search data for this taxon in other sources.