Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Lavatera thuringiaca L. ssp. ambigua (DC.) Nyman

Order: Malvales Juss. ex Bercht. et J. Presl

Family: Malvaceae (sljezovi (Hr), Horvatić, S., 19541819)

Genus: Lavatera (stola (Hr), Nikolić, T., 201912707, stola (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: Consp. Fl. Eur. 128 (1878)

Taxon author(s) 1. Carl von,Carl von Linnaeus,Linné

Synonyms: Lavatera ambigua DC., sinonim (s)

Common names: promjenjiva stola (Hr), Domac, R., 19944

Status: Endemic NO , Spourious NO

Search data for this taxon in other sources.