Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Fumana arabica (L.) Spach

Order: Malvales Juss. ex Bercht. et J. Presl

Family: Cistaceae (bušini (Hr), Horvatić, S., 19541819, cistaonice (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Fumana (sunčac (Hr), Nikolić, T., 201912707, sunčac (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: Ann. Sci. Nat. ser. 2 (Bot.), 6: 359 (1836)

Taxon author(s) 1. Carl von,Carl von Linnaeus,Linné2. Édouard Spach

Common names: arapski sunčac (Hr), Nikolić, T., 201912707, arapski sunčac (Hr), Domac, R., 19944

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Images from herbaria
Search data for this taxon in other sources.