Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Lobelia erinus L.

Order: Asterales Link

Family: Lobeliaceae

Genus: Lobelia

Place of publishing: Sp. Pl. 932 (1753)

Taxon author(s) 1. Carl von,Carl von Linnaeus,Linné

Synonyms: Lobelia bicolor Sims., sinonim (s) , Lobelia gracilis Hort, sinonim (s) , Lobelia heterophylla Hort, sinonim (s)

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.