Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Hrvatski i narodni nazivi, nazivi na drugim jezicima
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Setaria geniculata (Lam.) P. Beauv.

Order: Poales Small

Family: Poaceae (trave (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Setaria (muhar (Hr), Nikolić, T., 201912707, mohar (Hr), Šulek, B., 18791256, muhar (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: Agrost. 51 et 178 (1812)

Taxon author(s) . Jean Baptiste Antoine Pierre de Monnet de,Jean Baptiste Antoine Pierre de Monnet Lamarck,de Lamarck. Ambroise Marie François Joseph,Ambroise Marie François Joseph Palisot de,Ambroise Marie François Joseph Palisot de Beauvois,Beauvois,de Beauvois

Common names: koljenčasti muhar (Hr), Nikolić, T., 201912707

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Images from herbaria
Search data for this taxon in other sources.