Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Lagerstroemia indica L.

Order: Myrtales Juss. ex Bercht. et J. Presl

Family: Lythraceae (vrbice (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Lagerstroemia

Place of publishing: Systema Naturae ed. 10 (May-Jun. 1759) 1076

Taxon author(s) . Carl von,Carl von Linnaeus,Linné

Common names: indijski pukalj (Hr), Pericin, C., 20017466

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.