Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Yucca filamentosa L.

Order: Asparagales Link

Family: Agavaceae

Genus: Yucca (juka (Hr), Nikolić, T., 201912707)

Place of publishing: Sp. Pl. ed. 1 319 (1753)

Taxon author(s) . Carl von,Carl von Linnaeus,Linné

Common names: obična juka (Hr), Nikolić, T., 201912707

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.