Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Hrvatski i narodni nazivi, nazivi na drugim jezicima
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Reseda inodora Rchb.

Order: Brassicales Bromhead

Family: Resedaceae (katanci (Hr), Horvatić, S., 19541819, katančice (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Reseda (katanac (Hr), Nikolić, T., 201912707, katanac (Hr), Domac, R., 19944, rezeda (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: Icon. Fl. Germ. 2: 22 (1838)

Taxon author(s) . (Heinrich Gottlieb) Ludwig Reichenbach

Common names: bezmirisni katanac (Hr), Nikolić, T., 201912707

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.