Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Acer saccharinum L.

Order: Sapindales Juss. ex Bercht. et J. Presl

Family: Aceraceae (javori (Hr), Horvatić, S., 19541819, javornjače (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Acer (javor (Hr), Nikolić, T., 201912707, javor (Hr), Domac, R., 19944, maklenić (Hr), Šulek, B., 18791256)

Place of publishing:

Taxon author(s) . Carl von,Carl von Linnaeus,Linné

Common names: river maple (En), Anonymus, 20087699, silver maple (En), Anonymus, 20087699, soft maple (En), Anonymus, 20087699, white maple (En), Anonymus, 20087699

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.