Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Tephroseris integrifolia (L.) Holub ssp. integrifolia

Order: Asterales Link

Family: Asteraceae (sucvietke (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Tephroseris (mličika (Hr), Nikolić, T., 201912707)

Place of publishing: Folia Geobot. Phytotax. 8: 173 (1973)

Taxon author(s) 1. Carl von,Carl von Linnaeus,Linné2. Josef Ludwig Holub

Synonyms: Senecio integrifolius (L.) Clairv. ssp. Integrifolius, sinonim (s)

Status: Endemic NO , Spourious NO

Search data for this taxon in other sources.