Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Aster tradescantii L.

Order: Asterales Link

Family: Asteraceae (sucvietke (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Aster (zvjezdan (Hr), Nikolić, T., 201912707, zvjezdan (Hr), Domac, R., 19944)

Place of publishing: Species Plantarum 2: 876. 1753. (1 May 1753)

Taxon author(s) . Carl von,Carl von Linnaeus,Linné

Synonyms: Symphyotrichum tradescantii (L.) G.L. Nesom, sinonim (s), Phytologia 77(3): 293. 1994[1995]. (31 Jan 1995)

Common names: shore aster (En), Anonymus, 20087699, Tradescant's aster (En), Anonymus, 20087699

Status: Endemic NO , Spourious NO

Search data for this taxon in other sources.