Uz pojedinu svojtu prikazati
Autori svojte
Sinonimi
Narodna imena
Status
Slike
Karta rasprostranjenosti (MTB 1/4)
Karta rasprostranjenosti (HTRS10x10km)
Opis svojte
Rasprostranjenost u svijetu
Ekološki indeksi
Ugroženost izvan Hrvatske
Stanište
Ugroženost u HR
Kriterij ugroženosti
Uzročnici ugroženosti
Mjere zaštite
Upotreba
Uzgoj
Potraži podatke o svojti u drugim izvorima
Logfia minima (Sm.) Dumort.

Order: Asterales Link

Family: Asteraceae (sucvietke (Hr), Schlosser, J.C.K.; Vukotinović, Lj., 18693132)

Genus: Logfia (pamučika (Hr), Nikolić, T., 201912707)

Place of publishing: Fl. Belg. 68 (1827)

Taxon author(s) 1. James Edward Smith2. Barthélemy Charles Joseph Dumortier

Synonyms: Filago minima (Sm.) Pers., sinonim (s), Syn. Pl. 2: 422. 1807

Common names: gorska pamučika (Hr), Nikolić, T., 201912707, gorski bjelolist (Hr), Domac, R., 19944

Status: Endemic NO , Spourious NO

Images
Search data for this taxon in other sources.